Pl Eng

Witamy w Prospektor!

Wsparcie eksportu/importu - Wyszukiwanie produktów - Współpraca z Ukrainą

Współczesny świat biznesu nie ma granic. Skorzystaj z dobrodziejstw współpracy międzynarodowej!

Dzięki Nam jest to łatwiejsze niż się wydaje! Wyszukujemy potencjalnych partnerów, weryfikujemy, ustalamy warunki i koordynujemy szczegóły współpracy.
Szukasz w Polsce lub Europie możliwości produkcyjnych dla Twojego pomysłu? Zajdziemy najkorzystniejsze możliwości i zaplanujemy realizację krok po kroku.
Szukasz producenta lub towarów z Ukrainy? Chciałbyś promować swoje produkty i wziąć udział w targach na Ukrainie ale nie wiesz jak to zrobić? Nasze biuro na Ukrainie służy pomocą.
Masz problem który wymaga specjalnych środków? Określ czego potrzebujesz. Dostarczymy właściwe rozwiązania z prawdziwą przyjemnością.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu dostawców, producentów i partnerów biznesowych w Europie i na całym świecie. Organizowaliśmy od podstaw wiele nowych projektów dla różnych branż i modeli biznesowych. Wiemy, że to co sprawia różnicę to dbałość o szczegóły i eliminowanie potencjalnych zagrożeń. Działamy sprawnie, skutecznie i z oddaniem. Zaowocowało to zaufaniem i wdzięcznością wielu firm.

Odkrywanie nowych możliwości to nasza pasja - Sprawdź nas!